to co gdzie
 
IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 poza bankiem

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin


Liczba postów : 50
Join date : 31/03/2013

PisanieTemat: poza bankiem   Czw Lip 17, 2014 4:24 pm

Rynek pożyczek pozabankowych ma wciąż duży potencjał wzrostu. Jest to możliwe, bo w Polsce jest nawet 7 milionów osób, które nie mogą liczyć na pożyczkę w banku. W Banku niska zdolność kredytowa i.... już jesteś w objęciach parabanków itp instytucji. Bez zaglądania w BIK,bez "wiedzy i zgody współmałżonka" możesz brać pożyczki do woli.Wystarczy że masz stałą np. .. emeryturę.Potem jakieś potknięcie ze spłatą rat i zaczyna się piekło. Pisemne monity (30zł) telefony , jako mąż, osoba"postronna" bez dostępu do konkretnej informacji, a tymczasem sprawa zaczyna żyć własnym życiem. Idealne perpetum mobile. Karne odsetki, windykacja , sąd, komornik . Gdy już wrzód dojrzeje padają pytania do męża o...wspólnotę majątkową i stan posiadania bo wtedy mąż jest już godnym uwagi klientem. Na nic tłumaczenia o tragicznej sytuacji,i prośby o wstrzymanie windykacji, o konsolidację w normalnym banku. "Procedury" są nieubłagane. Katastrofa musi nastąpić do końca!. W ramach wolności i demokracji jedna osoba nie wiadomo z jakich przyczyn może puścić w "skarpetkach" a nawet bez, całą rodzinę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://klimaty.netgoo.org
Admin
Admin


Liczba postów : 50
Join date : 31/03/2013

PisanieTemat: Re: poza bankiem   Czw Lip 17, 2014 4:26 pm

Wczoraj usłyszałam apel odnośnie pilnowania dowodów osobistych na wakacjach (ktoś może ukraść dowód i wyłudzić kredyt na nasze nazwisko) i przyszedł mi do głowy taki pomysł. Może banki zaczęłyby robić bazę osób w ogóle niezainteresowanych żadnymi kredytami (wbrew pozorom takich osób jest bardzo dużo). Chciałabym móc złożyć takie oświadczenie, że w ciągu najbliższych iluś tam lat nie zamierzam wziąć żadnej pożyczki ani w tym banku, ani w żadnym innym. Takie oświadczenie mogłyby składać nawet te osoby, które już coś spłacają. Nowi młodzi bankierzy nie nazywajcie swoich ofert ;PRODUKTAMI: to nie sa zadne produkty wy niczego nie produkujecie prócz biedy i długów.Zmieniacie w kredycie pól lub ćwierć %-ta i nazywacie to nowym produktem i tak Ci młodzi pracownicy banków za swoimi bossami powtarzają te głupoty!!! Niedługo wymyslą bank zaklad produkcyjny co miał milion,a wyprodukował następnych 10 milionów i juz tak mówią banksterzy,ze to dobry bank bo wyprodukował,a nie że okradł.Chodzi o to, że gdyby złodziej dokumentu przyszedł wyłudzić kredyt na nazwisko osoby, która wykluczyła branie kredytu - nie dostałby tej pożyczki. Wiem, że to co piszę jest trochę naiwne i może głupie, ale już mam dość artykułów, w którym wmawia się ludziom, że powinni robić wszystko, aby banki chciały im pożyczać jak najwięcej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://klimaty.netgoo.org
Admin
Admin


Liczba postów : 50
Join date : 31/03/2013

PisanieTemat: Re: poza bankiem   Czw Lip 17, 2014 4:27 pm

Ja mam jeden kredyt i ostatni. Kombinuje cały czas by go spłacić. Kiedy to zrobię to już nigdy więcej nie pójdę do żydowskiej lichwy pożyczać. Dla mnie to lepiej ,że Polaków nie stać na tą lichwę. Niech zabierają swoje banki i spier...ją! To jest bardzo dobra wiadomość! 7mln polaków nie wpadnie w brudne łapy banksterów a w przyszłości komorników. Wolę czegoś nie mieć niz mieć to na kredyt. Kiedyś na wiele nie było mnie stać, ale ciężka pracą i determinacją do czegoś doszedłem. Nigdy nie korzystałem z żadnych kredytów i innej lichwy. Da się bez tego żyć i do niczego nikomu nie jest to potrzebane. Instytucje kredytowe zarabiaja tylko dlatego, że ludziom brak cierpliwości i wszystko chcą mieć już...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://klimaty.netgoo.org
Admin
Admin


Liczba postów : 50
Join date : 31/03/2013

PisanieTemat: Re: poza bankiem   Pią Sty 16, 2015 7:17 am

Oporne lub nieskuteczne urzędy skarbowe miałaby dotknąć redukcja etatów. To kij. Marchewką dla pilnych i dynamicznych kontrolerów, dobrze realizujących wytyczne Ministerstwa Finansów, mają być specjalne dodatki, wynoszące do 50 proc. miesięcznego wynagrodzenia - informuje "Puls Biznesu". mnie te dziady z US zrobiły bankrutem,dlatego firma zamknięta, ludzie pozwalnianie dostali sowite odprawy do ręki (sprzedałem cześć majątku firmy na tan cel, wcześniej by im je wypłacić,bo wiedziałem ze nie wygram z ta zgraja hien z US) resztę dóbr firmowych też spieniężyłem , tak wiec nic mi prawie nie zabrali, tyle ze dług w postaci naliczonego podatku mam , ale to pikuś kiedyś sie przedawni , bo nie mam konta, nic na siebie..adresu stałego też nie posiadam...) majątku nie posiadam i niech mnie cmokną w 4 litery. No to dopiero będzie jazda, jeśli ja mam kontrole już pół roku i ciagle czegos szukają to co bedzie potem. Czekam na zakończenie i nie zapłace wiecej ani złotówki w tym kraju choć wcześniej mieli ze mnie niezłe dochody, może królowa angielska bardziej to doceni. powinna być kara majątkowa dla urzędników i to sowita za nieuzasadnione nękanie przedsiębiorców. W tym kraju posłowie za żenujące kolacje (1000zł) płacą naszymi podatkami a ich pieski wlepią mandat bo naiwniak (bo jeszcze prowadzi firmę) nie dał rachunku na czas. Obecnie mamy państwo policyjne firmy muszą donosić na swoich klientów bo inaczej kara (parz pranie pieniędzy) Komuno wróć wszystko jest lepsze od tego g****a. Ochrony zdrowia nie ma kasa kasa kasa tylko dla mnie to mentalność tych przy korycie. Pamiętajcie sprzątaczka znająca angielski w co niektórych krajach to i 150zł na godzinę zarobi i podatek odprowadzi dopiero po zarobieniu 50000 wiec ludzie po co tu jeszcze jesteście?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://klimaty.netgoo.org
Admin
Admin


Liczba postów : 50
Join date : 31/03/2013

PisanieTemat: Re: poza bankiem   Pią Sty 16, 2015 7:18 am

Premie będą tworzyły patologie, urzędnikowi będzie zależało by ukarać podatnika za wszelką cenę! Tym sposobem już nie jedną firmę zamknięto i nie jedna osoba na ulicy wylądowała. Myślę iż urzędnicy powinni pomyśleć o tych zniszczonych firmach o tragediach wielu ludzi , bo to i tak kiedyś obróci się przeciwko nim. Mają rodziny dzieci i to one również mogą znaleźć się w takiej sytuacji. Jest to myślenie krótkowzroczne ... Wiadomo że w naszym systemie na każdego coś można znaleźć,nie koniecznie prawdziwego, ile firm po latach walki z urzędami wygrało i trzeba było im odszkodowania wypłacić. Odszkodowania jednak nie pochodziły z pensji urzędników a z naszych. Chyba że Ci co wydają takie wyroki będą odpowiadać własnym i rodziny majątkiem wtedy OK . Jednak całość muszą ponieść z własnego majątku! /Kara za likwidację to nie nagana czy utrata części uposażenia. To jest to patologia.Patologia polska, ot co. Zamiast wprowadzić podatek liniowy 15% od wszystkich , a zniść city ,sryty i inne badziewie powodujące rozrost administracji. Ale tu chodzi o upodlenie Narodu,więc dalej będą nas męczyć ,ażczara goryczy przeleje się i od Francuzów pożyczymy gilotyny.I to Polska właśnie. Starasz się człowieku, nie wisisz na garnku państwa, nie wyciągasz łap po zasiłek, niczego od nich nie chcesz, mało tego odprowadzasz lichwiarskie daniny na rzecz Państwa, które na każdym kroku chce Cię zniszczyć. Niestety zamiast pomóc przedsiębiorcom, "Pani Krysia z Panem Waldemarem" z US gnani chęcią premii w wysokości np 200zł doprowadzą Cię do bankructwa. Nawet jeśli się pomylili i byłeś niewinny, po 15-20 latach walki w sądach usłyszysz wyrok o treści "umarza się postępowanie" ale tego co już straciłeś nigdy nie odzyskasz. Nie że był to ewidentny i rażący błąd przygłupiego urzędnika, ważne, że w danym momencie 200zł premii u Państwa kontrolerów stoi
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://klimaty.netgoo.org
Admin
Admin


Liczba postów : 50
Join date : 31/03/2013

PisanieTemat: Re: poza bankiem   Pią Sty 16, 2015 7:22 am

Gdyby tak dobrze doradzali, to sami by nie zbankrutowali. To banda kombinatorów i oszustów. Są wygrane sprawy z Getinem, który zaczął postępować na tych samych zasadach. Tyle, że Getin jest pod nadzorem bankowym a open-finanse - niestety nie więc robią co chcą i nabijają ludzi w butelkę.To nie żadni doradcy , tylko wydzieracze kasy Razz Mają za zadanie doradzać takie np. ubezpieczenie , za które dostaną największe prowizje !!! Jak potrzebujecie porady , to do brokera , bo jak Wam wciśnie coś trace , to straci licencje Idea bank idea Leasing itp to wszystko zerowanie i szukanie sposobu na oszukanie klienta. Zero kontaktu z bok. Nikt za nic nie odp. Przykład : bok wydaje polecenia a potem ktos inny z bok dolicza opłaty Za postępowanie z wytycznymi . Windykacja to inny dział i nikogo tam nie obchodzi ze ktos ci kazał tak zrobic. Płac i płacz. Na reklamacje Wogole nie odpowiadają . Z daleka od tego typu potworów
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://klimaty.netgoo.org
Admin
Admin


Liczba postów : 50
Join date : 31/03/2013

PisanieTemat: Re: poza bankiem   Sro Maj 06, 2015 5:45 pm

Komisja Nadzoru Finansowego zaleciła Bankowi BPH przygotowanie programu postępowania naprawczego na lata 2015-2017 z uwzględnieniem wyników finansowych osiągniętych w 2014 roku oraz zweryfikowanych prognoz finansowych w okresie realizacji programu, poinformował bank.

"W związku z tym KNF wydłużyła okres obowiązywania programu do końca 2017 roku" - podaje bank.

W marcu KNF zaleciła uzupełnienie i poprawienie programu postępowania naprawczego Banku BPH w zakresie projekcji finansowych. Program został złożony przez bank w KNF 16 stycznia 2015 roku.

Na początku grudnia KNF poinformowała, że zaleciła Bankowi BPH kontynuację programu postępowania naprawczego do końca czerwca 2016 roku, skutkującą koniecznością sporządzenia projekcji ekonomiczno-finansowych oraz programu działań operacyjnych realizujących zakładane banki cele biznesowe.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://klimaty.netgoo.org
Admin
Admin


Liczba postów : 50
Join date : 31/03/2013

PisanieTemat: Re: poza bankiem   Sro Maj 06, 2015 5:47 pm

czesc wszystkim jesli ktos pyta o surowce to sadze ze hitem beda produkty spozywcze szczegolnie KAWA cukier metale narazie lekko odbily szczegolnie srebro i zloto ale sadze ze mozliwy jest jeszcze spadek zlota ponizej 1100 do 1080 tak obstawiam bo kazy widzi podwojne dno wytna stop losy i do gory sie zabiora metale obstawiam 2 polowa roku duzy ruch wzrostowy teraz mozliwa w marcu korekta. Jesli chodzi o inflacje przyszpieszy 2 polowie roku i w USA bedzie 2 moze nawet 2,5 %. Akcje w Stanach przewartosciowane wiec uwaga. Od początku tygodnia tracą waluty większości rynków wschodzących - emerging markets. Z rynków wschodzących od kilku dni wycofują się zagraniczni inwestorzy - to dlatego waluty takich krajów, jak Turcja czy Argentyna, spadają. Dzisiejszą wyprzedaż akcji na giełdach przyspieszyły również słabe doniesienia z Chin. Przemysł Państwa Środka wyraźnie spowalnia. To również wzbudza niepokój graczy giełdowych A ty czym się możesz wykazać? Napisz co się będzie działo na rynku i w jakim horyzoncie czasowym. Polecaj konkretne spółki lub rynki, tak aby można było wrócić do tego i ocenić sprawdzalność.
Na razie to twierdzisz, że "Szaman" jest zły i darmowa chwilówka kłamie ale ty lekarzem nie jesteś jak sądzę. Chyba szybciej uczysz się na pomocnika znachora. Sączysz jad ale nie wiadomo dlaczego. Masz poczucie misji(straciłeś kieszonkowe)? Uratujesz NAS przed Gospodarzem? Dzięki.
Jesteś wspaniały,konsekwentny i mądry. Teraz zabierz się za rozwalenie systemu Dyktatury partyjno-urzędniczej, rządzącej naszym krajem. Tylko postaraj się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://klimaty.netgoo.org
Admin
Admin


Liczba postów : 50
Join date : 31/03/2013

PisanieTemat: Re: poza bankiem   Sro Maj 06, 2015 5:47 pm

No to zjedź sobie choćby niżej i ostrzegałem przed presją na rynkach wschodzących z powodu wygaszania QE gdy w tym samym czasie wasz miszczu w kompletnym oderwaniu od rzeczywistości zapowiadał hossę na tych rynkachJa nie mam czym się wykazać i astrologa nie szukam. Sam osobiście wciskam enter kiedy kupuję i sprzedaję. Decyzje podejmuję w oparci o posiadaną przeze mnie wiedzę i przeczucia. Czasem jestem patriotą lokalnym przy zakupach. Nie jestem rekinem finansjery i nie liczę, że zarobię miliony. Chcę zostawić coś moim dzieciom. Nikogo nie obwiniam o błędy, które popełniam. Rozumiem, że ty wiesz wszystko i to wcześniej niż inni. Napisz może jakąś interesującą książkę fachową na temat giełdy i światowych rynków.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://klimaty.netgoo.org
Admin
Admin


Liczba postów : 50
Join date : 31/03/2013

PisanieTemat: Re: poza bankiem   Sro Lut 17, 2016 4:11 pm

głosuję na obskurne kamienice które lata swojej świetności mają już dawno za sobą. wszyscy zachwycają się krakowskim rynkiem ale wystarczy wyjść poza płytę główną i dookoła jest mnóstwo odrapanych, popisanych ścian kamienic, które proszą się o gruntowną renowację, a zamiast tego są tylko oszpecane dodatkowo zielonymi siatami, które mają chronić przechodniów przed odpadającymi elementami elewacji. nigdzie w zachodniej europie nie zauważyłam podobnych praktyk. jesli krakowianom wydaje się że mieszkają w piękny mieście, powinni odwiedzić miasta Barcelonę, Paryż czy choćby Wiedeń... podobnie naszej szarej brudnej kochanej Warszawie wiele brakuje do bycia stolicą europejską Miałem ostatnio okazję pokazać Polskę mojemu chłopakowi, który jest Irlandczykiem. Nie ma to jak spytać zwykłego turystę co się nie podoba, a właściwie, to nie było trzeba pytać, bo sam powie.
Przede wszystkim tandetne reklamy zaśmiecające ulice. Mieszkamy w UK, tutaj, podobnie jak w Irlandii, nie ma w miastach billboardów, a jeśli są to np. w metrze czy na stacjach kolejowych. Chyba największe reklamy można zobaczyć tylko na szybach przystanków autobusowych. Każdy sklep ma swój szyld, ale nie jest to 10 szyldów room escape w pstrokatych barwach.
Druga sprawą jest masowe używanie betonowej kostki - równie dobrze centra miast i stare rynki można wybetonować - efekt taki sam, tylko było by taniej.
Obleśne malowanie elewacji bloków w kolorach beżowo-pomarańczowo-mdłych zazwyczaj w paski. Kiedyś budynki, np. w latach 20 i 30 malowano np. na kolor ciemnozielony lub ciemnobrązowy - teraz ma być kolorowo jak w wesołym miasteczku.
Psie g.... na ulicach - takie akurat można zaobserwować w Irlandii, ale w UK płaci się 1000 (słownie: tysiąc) funtów kary za nieposprzątanie po swoim psie.
Można by długo wymieniać...
Aby nie być tak negatywnie nastawionym, dodam, że zwykłemu turyście z zachodu niektóre rzeczy się podobały: organizacja komunikacji miejskiej (to w Poznaniu), liczne śmietniki - na każdym skrzyżowaniu i przystanku (tych brakuje na Wyspach), oznaczone http://escaperooms.pl przejścia dla pieszych na każdym skrzyżowaniu (tych też na Wyspach brakuje) oraz... równe chodniki (w Anglii można sobie na nich nogi połamać) i... lasy (mój chłopak był drugi raz w życiu w prawdziwym lesie (wcześniej tylko raz w Szwecji).
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://klimaty.netgoo.org
Sponsored content
PisanieTemat: Re: poza bankiem   

Powrót do góry Go down
 
poza bankiem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
mylimy się albo i nie :: trochę w temacie :: dodamy co myślimy :: rozmowy-
Skocz do: